WORKTEAM Cilistovska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parkovanie

4 posters

Goto down

Parkovanie Empty Parkovanie

Odoslať  durip Po jún 13, 2011 4:27 pm

Dobry den,
zdravim vas vsetkych. Rad by som sa vas opytal ako ste spokojni s urovnou parkovania pre barakom na cilistovskej. Moja osobna skusenost (a minimialne jeden z dovodov preco sem pisem) je taka, ze auta vypadaju ako rozhadzane hracky a ako keby sa sutazilo kto co najdebilnejsie zaparkuje. Ide mi teraz vyhradne o parkovanie v strede parkoviska. Pokial je plne (a je daleko domov od auta) tak ho mnohi nechaju uprostred parkoviska a potom je umenie rano odist do roboty. Nieze by som mal problem s parkovanim ale uz sa mi par krat stalo, ze som bol nuteny vycuvat na chodnik a tak sa dostat na cestu, pretoze auta, ktore parkovali v strede parkoviska mi znemoznovali vyjazd. Je mozne ze by sa na zem namalovali znacky, zakazujuce parkovanie v strede?! Co si o tom myslite? Dakujem za vase nazory

Juraj Paška
Cilistovska 5

durip

Počet príspevkov : 3
Join date : 13.06.2011

Návrat hore Goto down

Parkovanie Empty bratislavská móda

Odoslať  bacilko St jún 15, 2011 3:01 pm

ked som býval v Ba tak tam bolo zaužívané bežne že sa parkovalo v strede, ale auto bolo bez rýchlosti a nezabrzdené, v prípade ked niekomu zavadzalo tak si ho posunul aby vedel odísť, možno treba skúsiť toto :-)

bacilko
bacilko

Počet príspevkov : 13
Join date : 20.05.2011
Bydlisko : Cilistovska 5

Návrat hore Goto down

Parkovanie Empty Re: Parkovanie

Odoslať  durip St jún 15, 2011 3:05 pm

tuto modu poznam ale nepredpokladam ze by si tu niekto opovazil nechat vyradenu rychlost a nezatiahnutu rucnu. v kazdom pripade by bolo dobre s tym nieco spravit aby sa nestavalo take ako som uz vyssie spominal. mozno s tym netreba nic robit len ja chodim v blbom case do prace, tak to potom musim ist neskor aby ti co su v strede poodchadzali a ja som mohol kludne odist z parkoviska. musim sa teda asi nad sebou zamysliet a chodit jednoznacne neskor do prace...v podstate som to uz asi vyriesil

durip

Počet príspevkov : 3
Join date : 13.06.2011

Návrat hore Goto down

Parkovanie Empty Re: Parkovanie

Odoslať  bacilko St jún 15, 2011 3:11 pm

no a kde by sme boli keby sme len čakali kym sa niekto rozhýbe ? sedeli v zime v jaskyni a čakali kým sa niekto odhodlá a donesie oheň :-))))

bacilko
bacilko

Počet príspevkov : 13
Join date : 20.05.2011
Bydlisko : Cilistovska 5

Návrat hore Goto down

Parkovanie Empty Re: Parkovanie

Odoslať  durip St jún 15, 2011 3:13 pm

myslite si ze namalovanie zakazovych znaciek do stredu parkoviska by ludom dostatocne povedalo ze by tam parkovat nemali?

durip

Počet príspevkov : 3
Join date : 13.06.2011

Návrat hore Goto down

Parkovanie Empty Re: Parkovanie

Odoslať  bacilko St jún 15, 2011 3:16 pm

hm, no neviem coho su ludia tam bývajúci schopní :-)
bacilko
bacilko

Počet príspevkov : 13
Join date : 20.05.2011
Bydlisko : Cilistovska 5

Návrat hore Goto down

Parkovanie Empty dobra tema

Odoslať  michal vacula So jún 18, 2011 12:49 pm

ja som uz tiez nad tym rozmyslal len to je asi problem pre mesto ako spravcu tu by pomohlo mozno ak by sme premysleli mozno novy tvar parkoviska alebo niekde na opacnej trane urobili nove namiesto detskeho ihriska a to by sa presunulo dalej na zelenu travu asi 150m smerom ku kormoranu a posunut tento navrčh mestu

michal vacula

Počet príspevkov : 18
Join date : 29.04.2011
Age : 49
Bydlisko : cilistovska 3

Návrat hore Goto down

Parkovanie Empty problem v ludoch

Odoslať  michal vacula So jún 18, 2011 12:53 pm

ja sa priznam ze tiez niekedy zaparkujem v stred ale snazim sa aby kazdy vysiel ked to nieje mozne parkujem na velkom parkovisku na cintorinskej, niektory zaparkuju tak ako pridu a to sa netyka len parkovania v strede ale aj normalneho kedy auto stoji cez dve miesta,alebo este zvacsit parkovisko pred branou c1 dom s jednou branou

michal vacula

Počet príspevkov : 18
Join date : 29.04.2011
Age : 49
Bydlisko : cilistovska 3

Návrat hore Goto down

Parkovanie Empty Re: Parkovanie

Odoslať  hasanko Št jún 30, 2011 4:46 pm

hoc nemám časté skúsenosti a väčšinou takto problémovo zaparkovaných na 2-3 krát vykrútim, zrovna dnes ráno som veru bol sám nútený vycúvať na chodník. v strede som ešte v živote neparkoval (len výnimočne vedľa smetiakov...), maximálne zájdem ďalej ku Kormoránu, no už i tam býva plno a myslím, že situácia sa bude zhoršovať. sám som vlastníkom dvoch áut (verím, že DOČASNE) a preto maľovaním vodorovného značenia sa problém nevyrieši. skôr som za návrh Michala V. s komplexným riešením novej koncepcie i pre susediaci jednovchodový činžiak. je to však iniciatíva mesta, od nás môže dostať maximálne podnet (resp. bez toho často zmeny niet...).
Jaro S.

hasanko

Počet príspevkov : 8
Join date : 29.04.2011
Age : 44
Bydlisko : Čilistovská 5/6, 931 01 Šamorín

Návrat hore Goto down

Parkovanie Empty veru

Odoslať  michal vacula Št jún 30, 2011 7:24 pm

ja som vcera rano o 6,00 odchadzal bral som kamarata na letisko ale nejaky dobrak super zaparkoval v strede parkoviska pežota myslim ze z cil.1 ze som obchadzal auta s 1cm vzdialenostou keby som oskrabal auta a nestihol letisko asi by som dost dlho ....

michal vacula

Počet príspevkov : 18
Join date : 29.04.2011
Age : 49
Bydlisko : cilistovska 3

Návrat hore Goto down

Parkovanie Empty Re: Parkovanie

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.