WORKTEAM Cilistovska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zmena spravcu

4 posters

Goto down

zmena spravcu Empty zmena spravcu

Odoslať  michal vacula Po september 12, 2011 8:18 pm

Podla mna by sme sa mohli zacat uberat touto cestou alebo zhanat info do buducna aby sme boli pripraveny mozno by sme vyriesili aj neplaticov.
Lebo MPBH pracuje proti nam a snimi podla mna nic velke na dome nespravime alebo ked tak po strasne dlhej dobe a velmi vela nervoch.
Takisto co vykonavaju pre nas je nula bodov, o pristupe ani nehovorim.
Ked vidim akych majstrov posielaju ...
Velmi vela domov od nich odislo asi na to mali velky dovod.A ako vidim a pocuvam aj vela odide.Potom nas budu kasirovat aby mali peniaze pre seba a my si vela nenasetrime.

michal vacula

Počet príspevkov : 18
Join date : 29.04.2011
Age : 49
Bydlisko : cilistovska 3

Návrat hore Goto down

zmena spravcu Empty Re: zmena spravcu

Odoslať  Peyo Ut september 13, 2011 10:22 pm

Ja som za a podporujem tuto myslienku. Kedze som mal moznost vidiet tych majstrov udrzbarov na tom bytovom druzstve. A mal som pocit ze PAN udrzbar bol aj niecim posilneny. Co uz, zmena je zivot a mozno sa podari vyriesit aj neplaticov.

Peyo

Počet príspevkov : 2
Join date : 13.09.2011
Bydlisko : Čilistovska 3

Návrat hore Goto down

zmena spravcu Empty Re: zmena spravcu

Odoslať  bacilko Pi september 16, 2011 9:55 am

SUHLASIM s prechodom pod ineho správcu, bolo by to dobre aby sme konecne zateplili, aby nam prestalo zatekať, plesnivieť a aby sa vyriesil aj problem s neplaticmi, ked na to niekto nemá tak proste nech sa prestahuje inde kde je to lacnejsie.
bacilko
bacilko

Počet príspevkov : 13
Join date : 20.05.2011
Bydlisko : Cilistovska 5

Návrat hore Goto down

zmena spravcu Empty Re: zmena spravcu

Odoslať  Mochorovská Erika St september 28, 2011 5:25 pm

Aj ja som za noveho spravcu. Treba sondovat vo svojom okoli kde kto patri a kto ich spravuje. urcite trh nieco ponuka, staci si len vybrat. Budu teraz kazdy piatok (3xpo sebe) stretnutia s tromi roznymi spravcami a potom si uz staci len vybrat. najhorsie je ziskat 2/3 podpisov z 81 bytov. Neplatici urcite nebudu za, to sa hned pozna aj na stretnuti kto je a kto nie je platic najomneho. Musime stat skupina ludi spolu ti co chceme nieco zmenit, hlavne vylepsit.

Mochorovská Erika

Počet príspevkov : 3
Join date : 28.09.2011

Návrat hore Goto down

zmena spravcu Empty Re: zmena spravcu

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.